Despre bebeluși și copii - COPII PENTRU TOTDEAUNA
marți, 22 martie 2011
Cele mai de preţ daruri
Abia acum înţeleg cu adevărat care sunt cele mai de preţ daruri ale omului. Iată prima felicitare primită de mine de la fetița mea de nici 2 ani.
Să aveţi cu toţii o primăvară frumoasă, să vă bucuraţi de viaţă, oameni şi natură!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.
Postare mai nouă
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.