marți, 22 martie 2011

Cele mai de preţ daruri



Abia acum înţeleg cu adevărat care sunt cele mai de preţ daruri ale omului. Iată prima felicitare primită de mine de la fetița mea de nici 2 ani.

Să aveţi cu toţii o primăvară frumoasă, să vă bucuraţi de viaţă, oameni şi natură!