Despre bebeluși și copii - COPII PENTRU TOTDEAUNA
marți, 22 martie 2011
Cele mai de preţ daruri
Abia acum înţeleg cu adevărat care sunt cele mai de preţ daruri ale omului. Iată prima felicitare primită de mine de la fetița mea de nici 2 ani.
Să aveţi cu toţii o primăvară frumoasă, să vă bucuraţi de viaţă, oameni şi natură!
Postări mai noi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)